fbpx

Krüptofirmade Toetus

Kidnes OÜ töötajad aitavad Teid meeleldi krüptoraha litsentsi hankimisel Eestis.

Kuidas Saame Abiks Olla

Meie ettevõtte üheks spetsialiseerumis valdkonnaks on ametlike litsentside ja lubade hankimine ettevõtetele, kelle tegevus on seotud krüptoraha, tokenite, plokiahela süsteemi ja krüptoraha kaevandamisega.

Valides Kidnes OÜ oma krüptosfääri raamatupidamisteenuste spetsialistiks, on tark ja kasumlik otsus.

Põhjalikud teadmised Eesti seadusandlusest -

Meil on põhjalikud teadmised kohalikest maksu- ja õigusnüanssidest, mis on eriti oluline krüptovaluutade kiiresti muutuvas maailmas. See võimaldab meil tagada, et teie ettevõte vastaks kõigile õiguslikele nõuetele, leides samal ajal parimad lahendused.

Spetsialiseerumine krüptoraha valdkonnas -

Pakume krüptoraha valdkonnas spetsialiseerunud teenuseid, sealhulgas ICOde, tokenite ja krüptoraha tehingute raamatupidamist. Meie kogemused selles valdkonnas võimaldavad teie raamatupidamist täpselt korraldada ja teid maksude optimeerimise osas nõustada.

Personaalne lähenemine -

Iga klient on meie jaoks ainulaadne. Püüame mõista teie äri, et saaksime pakkuda kõige sobivamaid lahendusi, mis sobiksid teie vajadustele kõige paremini.

Koolitus ja tugi -

Lisaks otsestele raamatupidamisteenustele pakume koolitusprogramme, mis aitavad teil ja teie töötajatel paremini mõista finantsaruandlust ja -juhtimist krüptosfääris.

Läbipaistvus ja usaldus -

Me väärtustame oma klientide usaldust ja püüame saavutada täielikku läbipaistvust kõikides meie töö aspektides. Meie aruanded on selged ning me oleme alati valmis vastama kõikidele küsimustele, mis teil võivad tekkida meie meetodite ja ettepanekute kohta.

Valides Kidnes OÜ, te saate usaldusväärse partneri, kes aitab teie ettevõttel arendada ja tulla toime mis tahes väljakutsetega krüptovaluutade maailmas.

€350 kuus

Basic

Hind kehtib kuni käive ületab 2 korda. Maksumus vaadatakse üle iga 6 kuu tagant.

Kuune tasu sisaldab:

Aastaaruande eest makstakse eraldi 1 kuutasu ulatuses

€500 kuus

Silver

Hind kehtib kuni käive ületab 2 korda. Maksumus vaadatakse üle iga 6 kuu tagant.

Kuune tasu sisaldab:

Aastaaruande eest makstakse eraldi 50% esimesest kuutasust

€800 kuus

Gold

Hind vaadatakse üle kord aastas

Kuune tasu sisaldab:

AML/KYC

Telli AML/KYC kvalifikatsiooniga ametniku, kelle kohustused hõlmavad järgmist:

Klientide tegevuse, mudelite ja käitumise jälgimine, analüüsimine ja nõustamine

Kahtlaste tehingute ja klientide kontrollimine vastavalt kõigile Euroopa ja ülemaailmsetele rahapesu tõkestamise kriteeriumidele

Klientide riskitaseme hindamine ja klientidele asjakohase rahapesu tõkestamise (AML) riski klassifikatsiooni määramine ja järgnevad klientide riskide maandamise toimingud

RAB-le tehingute aruandlus, mis on vastuolus üldtunnustatud Euroopa ja ülemaailmsete rahapesu tõkestamise seaduste ja määrustega

Leppingu hankime

Põhjalik juhend krüptovaluuta litsentsi hankimiseks Eestis

Sissejuhatus:

Kui olete huvitatud krüptovaluuta litsentsi hankimisest Eestis, on oluline mõista virtuaalvaluutade olemasolu ja käsitlemise kinnitamise protsessi. See juhend annab ülevaate nõuetest ja protseduuridest, mis on seotud litsentsi saamisega, sammu-sammult.

Virtuaalvaluuta jääkväärtuste kinnitamine:

A. Kolmanda osapoole platvormid

Platvormid nagu Kraken ja Binance võimaldavad aasta lõpus jääkväärtuse kinnitamist. Alternatiivselt saab varade jääkväärtuseid tagasi saada tehingute ajaloo väljavõtetest

B. Audiitori kinnitus

Kui platvormil pole kinnitamisvõimalusi, nõuavad audiitorid jääkväärtuste ametlikku kinnitust või nende olemasolu ja täpsuse füüsilist kinnitamist

C. Oma arvutis hoidmine

Kui virtuaalvaluutad on salvestatud teie arvutisse, esitage hiljemalt 31. detsembriks kasutatud rahakotiaadresside loend. Saldo kontrollimine on võimalik läbi viia plokiahela uurimise veebisaitide kaudu, näiteks ethscan.io.

Inventari väärtuste kajastamine

Tagage täpne inventuuri väärtuste kajastamine, kasutades aasta lõpu turuhindu ja võrrelge neid salvestatud väärtustega. Kui virtuaalvaluutad on salvestatud teie kauplemisplatvormile, tuleb kohustused eurodes arvestada turuhindade alusel 31. detsembri seisuga.

Kohustuste kinnitamine

Kinnitage kohustused kolmandate osapooltega lepitades. Keskkenduge juhuslikule valimile klientidest ja suurimatele klientidele. Selle protsessi automatiseerimine on soovitatav platvormidele, kus on suur kliendibaas. Platvormidel nagu Kraken on juba audiitoritega saldo kinnitamise võimalused.

Sisemine kontrollisüsteem

Andke audiitoritele võimalus ülevaatuseks oma sisemise kontrollisüsteemi osas, et tagada kohustuste täpne ja usaldusväärne arvestus.

Tehingute avaldused ja andmebaasid

Kasutage kolmanda osapoole platvormide kasutajatena tehingute avaldusi ja leppige need kokku raamatupidamisaruannetega. Sisemiselt loodud platvormide puhul säilitage kõigi tehingute põhjalik andmebaas, sealhulgas tehingute üksikasjad ja rahakotiteave.

Konverteerimine müügitulust

Tagage täpne konverteerimine virtuaalvaluutadest saadud müügitulust sularahaks audiitoritele esitatavate andmete põhjal. Arvestage tehingutasude ja turuhinna kõikumistega, mis võivad müügitulu esitatava aruandluse ulatuses oluliselt mõjutada.

Andmete kinnitamine ja töötlemine

Ettevõtete jaoks, kellel on suur tehingute maht, ei pruugi manuaalne kinnitamine, kasutades programme nagu Excel, olla saavutatav. Kaaluge spetsialiseeritud tarkvara kasutamist suuremahuliste andmebaaside jaoks. Andmete kättesaadavus ja ülekanduvus on audiitoritele olulised, et analüüsida ja kontrollida kogu tehingute mahtu.

Turuhinna muutused

Aasta jooksul toimuvad virtuaalvaluutade turuhindade muutused võivad kaasa tuua tulu või kulu. Tagage nende muutuste korrektne arvestus ja andke audiitoritele vajalik teave kinnitamiseks.

Omafondide nõuete täitmine

Kõik virtuaalvaluuta teenusepakkujad peavad tagama, et nende omavahendid vastavad rahapesu ja terrorismi tõkestamise seaduses ning nende tegevusloas sätestatud kriteeriumidele. Audiitorid kinnitavad nende omavahendite arvestust ning teevad seda korra aastas Finantsluure Üksusega (FIU).

Aruandlusnõuded

Esitage bilansi lõppeväärtuse põhjal auditeeritud omavahendite arvutused aruandeperioodi lõppedes. Kaaluge auditi korraldamist bilansi kuupäeval või varem, kui see on praktiline.

Omafondide kinnitamine

Audiitorid peaksid kinnitama tehingute, varade ja kohustuste mahtu, et tagada omavahendite täpne arvutamine. Järgige Finantsluure Üksuse (FIU) ja Rahandusministeeriumi avaldatud juhiseid virtuaalvaluutade käitlemiseks kui kõlblustegevust.

Kokkuvõte

Järgides neid juhiseid ja tagades nõuete täitmise, saate edukalt omandada krüptovaluuta litsentsi Eestis. On oluline rõhutada täpset arvestust, lepitamist ja kinnitusprotsesse, et säilitada litsentsi usaldusväärsus.