fbpx

Kontakt Andmed

Aadress

Hankige hinnapakkumise

Uuri raamatupidamisteenuste täpset maksumust juba praegu! Isikupärastatud pakkumise saamiseks täitke taotlusvorm ja me räägime teile üksikasjalikult teie ettevõtte jaoks soodsatest tingimustest. Säästke aega ja raha meie professionaalse raamatupidamistoega – täitke vorm juba täna!

Korduma kippuvad küsimused

Jah, see on võimalik. Meie raamatupidamiskoostööd võib lõpetada 30 päeva etteteatamisega. Samuti on kliendil õigus igal ajal lõpetada kontrolli- ja finantsjuhtimisteenuse tellimus.

Meie ettevõte pakub teenuseid interneti teel. Tavaliselt kasutame klienti suhtlemiseks e-posti või telefoni. Skype ja Messenger on samuti saadaval ning kliendi soovil saame luua videoühenduse. Finantsjuht ja kontrollija saavad vajadusel kliendiga ka kohapeal koostööd teha.

Klientide mugavuse huvides edastame dokumendid digitaalselt populaarsete teenuste Dropbox, Google Drive või Costpocket kaudu.

Meie spetsialistid töötavad litsentseeritud raamatupidamistarkvaraga 1C ja Smart Accounts.

Igale kliendile töötame välja individuaalse pakkumise, mis vastab tema vajadustele. Seetõttu saab raamatupidamisteenuseid korraldada igapäevaselt, iganädalaselt, kvartaalselt või muul kliendi soovitud sagedusel. Mõnele ettevõttele piisab teenuse osutamisest kord aastas majandusaasta aruande koostamiseks. Finantsjuhtimist osutatakse tavaliselt 1-2 korda aastas, kuid seda võib korraldada ka ajutise või püsiva teenusena sagedamini, lähtudes ettevõtte vajadustest.