fbpx

Meist

Anna Šendik

Ettevõtte juht

Oleme 2013. aastal asutatud, kui spetsialistide meeskond. Pakume täielikku tuge juriidilistele isikutele ja osutame erinevaid finantsteenuseid eraisikutele. Meie ettevõte on uhke, oma pühendumuse üle pakkuda personaalset lähenemist igale kliendile, keda me teenindame. Me usume kindlalt, et meie klientide äritegevuse ainulaadsete aspektide mõistmine on esmatähtis, et pakkuda kohandatud lahendusi, mis tõesti midagi muudavad.

Meie Meeskond

Anna
Andrei
Darja

Meie kontor

Edukas Eesti Ettevõte

Kidnes oli omistatud kõrgete hindedega, kui edukas ettevõte aasta 2024.

Kidnes OÜ ei ole lihtsalt järjekordne raamatupidamisteenuste valik. Vaid see on lahendus, mis avab teie ettevõttele ukse finantsselguse ja õiguskindluse maailma.

Seepärast peaks valik langema meile:

Individuaalne lähenemine

Me teame, et iga ettevõte on ainulaadne. Seetõttu pakume kõigile sobivate lahenduste asemel individuaalset nõustamist ja teenuseid, mis on täpselt teie vajadustele kohandatud.

Lai teenuste valik

alates raamatupidamisest kuni juriidilise nõustamiseni katame kõik aspektid, mis on vajalikud edukaks äritegevuseks Eestis, võimaldades teil keskenduda oma ettevõtte kasvatamisele.

Asjatundlikkus ja kogemused

Meie meeskond koosneb 15-aastase kogemusega kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistidest, kellel on põhjalikud teadmised raamatupidamisest, maksustamisest ja õigusest. See tagab, et teie ettevõte on kindlates kätes.

Läbipaistvus ja ausus

Me väärtustame oma klientide usaldust ning tegutseme alati avatult ja ausalt, tagades kõigi protsesside ja otsuste täieliku läbipaistvuse.

Koolitus ja toetus

Kidnes ei paku mitte ainult teenuseid, vaid jagab ka teadmisi kohandatud raamatupidamisalaste koolitusprogrammide kaudu, mis võimaldab teil ja teie meeskonnal muutuda pädevamaks ja iseseisvamaks finants- ja juhtimisalal.