Ettevõtluse tugisüs

Kidnes pakub Raamatupidamisteenused ja juriidiline abi teie ettevõtte edukaks ja stabiilseks tööks Eestis.

Meist lähemalt Lisateave
Mida me teie heaks teha saame?

Teenused

Meie töö põhialuseks on isiklik lähenemine igale kliendile. Analüüsime kliendi äri iseärasusi ja süveneme täielikult probleemi olemusse, mis võimaldab mõista tekkinud raskuste tegelikke põhjusi ja leida kõige tõhusamaid lahendusvõimalusi − ja mis kõige tähtsam: teha seda kvaliteetselt, õigeaegselt ja konfidentsiaalselt.

Ettevõtte Registreerimine

Meie ettevõte pakub ettevõtte registreerimisteenust nii Eesti elanikele kui ka teiste riikide kodanikele (Eesti mitteresidendid) ning juriidilise aadressi ja kontaktisiku esitamine.

Raamatupidamisteenused

Raamatupidamise väljasttellimise teenused on kõige tõhusam lahendus väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele. Saame teie raamatupidamise õigele rajale suunata.

Krüptoraha Litsents

Meie ettevõtte üheks spetsialiseerumisvaldkonnaks on ametlike litsentside ja lubade hankimine ettevõtetele, kelle tegevus on seotud krüptoraha, tokenite, plokiahela süsteemi ja kaevandamisega.

Kas otsite midagi muud? Vestleme!

Lisaks pakume paljusid muid ettevõtte haldusega seotud teenuseid. Andke meile teada, mis teile huvi pakub! Lihtsalt võtke meiega ühendust ja me anname teie vajaduste katmisel endast parima.

Klientide hinnangud

Tagasiside

Tarvo Kuldsepp

CEO

Oleme Kidnes OÜ-ga töötanud rohkem kui 3 aastat. Meie koostööperioodil on pakutavate teenuste kvaliteet olnud ja jääb kõrgeks, hoolimata ülesannete keerukusest. Kiire tagasiside aitas hädaolukordades. Teiega on väga tore koos töötada!

Johan Aleksander

DEPUTY DIRECTOR

Aastal 2017 vajasin konsultatsiooni ettevõtte raamatupidamisaruannete koostamisel ja pöördusin Kidnes’i poole. Räägiti selgelt töö etappidest, hoidsid kokku aega ja raha, et oli võimalus veebi kaudu probleemid lahendada. Kõik aruanded saadeti õigeaegselt.

Viktoria Borovikova

DIRECTOR

Kidnes-ga töötamise alguses mõistsin, et ettevõtte registreerimine usaldati kogenud meeskonnale. Registreerimine võttis nädal aega, nagu Eesti mitteresidentide jaoks, mille jooksul kõik probleemid lahendati koheselt. Lojaalne hind oli Teiega töötamisel veel üks pluss.

Terms of Service Privacy Policy