Äritugi Teie ettevõttele

Raamatupidamine ja juriidiline abi Teie ettevõtte edukaks ja stabiilseks tegevuseks Eestis.

Meist Rohkem infot
KUIDAS SAAME TEID AIDATA?

Meie teenused

Meie ettevõtte ülesanne on aidata teil alustada ja edukalt juhtida teie äritegevust Eestis. Individuaalne lähenemisviis kõigile. Analüüsime Teie vajadusi, koostame plaani ning teostame töö kiiresti, konfidentsiaalselt ja kvaliteetselt.

Ettevõtte Registreerimine

Registreerige ettevõte meie juures residentide puhul ühe päevaga ja mitteresidentide puhul nädalaga. Anname juriidilise aadressi ja kontaktisiku.

Raamatupidamisteenused

Raamatupidamisteenuste väljasttellimine on kõige tõhusam lahendus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Aitame teie raamatupidamise õigele teele suunata.

Krüptoraha Litsents

Üks meie põhisuundi on aidata kaasa ametlike litsentside ja lubade hankimisel krüptoraha, token´ite, plokiahela ja krüptoraha kaevandamisega tegelevatele ettevõtetele. Meie spetsialistid hindavad teie tegevust ja koostavad tervikliku dokumentatsioonipaketi, et täidaksite Eesti rahapesuvastaste/klienditundmise õigusaktide nõudeid.

Pole päris see, mida otsite? Arutame läbi!

Samuti pakume palju muid ettevõtte juhtimisega seotud teenuseid. Võtke meiega ühendust ja anname endast parima, et teie vajadusi rahuldada!

Klientide hinnangud

Tagasiside

Tarvo Kuldsepp

CEO

Oleme Kidnes OÜ-ga töötanud rohkem kui 3 aastat. Meie koostööperioodil on pakutavate teenuste kvaliteet olnud ja jääb kõrgeks, hoolimata ülesannete keerukusest. Kiire tagasiside aitas hädaolukordades. Teiega on väga tore koos töötada!

Johan Aleksander

DEPUTY DIRECTOR

Aastal 2017 vajasin konsultatsiooni ettevõtte raamatupidamisaruannete koostamisel ja pöördusin Kidnes’i poole. Räägiti selgelt töö etappidest, hoidsid kokku aega ja raha, et oli võimalus veebi kaudu probleemid lahendada. Kõik aruanded saadeti õigeaegselt.

Viktoria Borovikova

DIRECTOR

Kidnes-ga töötamise alguses mõistsin, et ettevõtte registreerimine usaldati kogenud meeskonnale. Registreerimine võttis nädal aega, nagu Eesti mitteresidentide jaoks, mille jooksul kõik probleemid lahendati koheselt. Lojaalne hind oli Teiega töötamisel veel üks pluss.